Ana Sayfa | İletişim | ENGLISH

 

Sayın Ziyaretçimiz,

Öncelikle, web sitemizi ziyaret ederek Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Ekim 2002 tarihinde İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi / DES Sanayi Sitesi' nde yer alan 200 m2 lik bir atölyede imalat hayatına başlayan Encotherm, bugün yine DES Sanayi Sitesi' nde 600 m2 kapalı alanda toplam 30 personeli ile siz değerli müşterileri için üstün kalitede endüstriyel ürünler imal etmektedir.

Ana imalat konusu endüstriyel fırınlar ve ısıl işlem tesisleri olan Encotherm, geniş bir yelpazede standart ve özel tasarım endüstriyel ürünler sunmaktadır. Ağırlıklı olarak aluminyum, bakır ve çeliğe dayalı imalat sanayi hitap ettiğimiz sektörlerin başında gelmektedir. Otomotiv, beyaz eşya, makina ve yedek parça imalat sektörleri ise sektör bazında müşteri yoğunluğumuzu oluşturmaktadır.

Ürünlerimizi müşterilerimiz gereksinimlerini karşılayacak kalitede sürekli ve zamanında sunmak Şirket prensiplerimizin başında gelir. Tasarımlarımızı yaparken ürünlerimizin öncelikle emniyetli, çevre ve insan sağlığı için tehlike oluşturmayan ve en az enerji ile en çok işi yapabilecek tasarımlar olmasına dikkat ederiz.  

Sürekli gelişen kadromuz ve artan imalat kapasitemizle sizlerin ihtiyaçlarına da en uygun çözümleri üretmeye hazırız.

Saygılarımızla,
Encotherm Endüstriyel Fırın Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. adına,
 

 

Şakir ÇİBER
Genel Müdür
 

    © Copyright 2007, Encotherm Endüstriyel Fırın Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi